Dziennik budowy

W wszystkich mieszkaniach zakończono prace tynkarskie. Obecnie tynkowane są części wspólne. Prace związane z montażem barierek zostały ukończone. Ułożono wylewki cementowe w segmentach A i B. W dalszym ciągu trwają prace związane z układaniem płytek w częściach wspólnych segmentu B. Zakończono rozprowadzanie instalacji centralnego ogrzewania oraz wodno -kanalizacyjnej we wszystkich trzech segmentach. Obecnie trwają prace związane z wykonaniem elewacji. W segmencie A i B zostały zamontowane ościeżnice drzwi wejściowych do mieszkań. Rozpoczęto prace związane z zagospodarowaniem terenu, polegające na ułożeniu krawężników przed segmentem B i ułożeniu kostki chodnikowej od strony zachodniej. 

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z montażem stolarki okiennej. Dobiega końca montaż barierek na loggiach i balkonach w segmencie C, w pozostałych segmentach prace te zakończono. W segmencie A wykonywane są obecnie wylewki, natomiast w segmencie B prace zostały ukończone. Wykonano tynki w mieszkaniach oraz na korytarzach segmentu B, w pozostałych segmentach prace te dobiegają końca. Na korytarzu ostatniej kondygnacji segmentu B trwa montaż sufitu podwieszanego, rozpoczęto również układanie płytek w częściach wspólnych. Zakończono prace związane z rozprowadzeniem instalacji centralnego ogrzewania w segmencie B, a obecnie trwa ich układanie w segmencie A. W dalszym ciągu trwa ocieplanie segmentu A, na pozostałych segmentach prace te ukończono.  Na dachach wszystkich segmentów została ułożona izolacja oraz ziemia.

Na dzień dzisiejszy, tj. 15.09.2017r  trwają prace przy wykonaniu ocieplenia całego budynku, które są na ukończeniu na segmentach B i C. Stolarka okienna została zamontowana w segmentach B, C, a także częściowo na segmencie A. Na dachach segmentów A, B i C została zakończona z pozytywnym skutkiem próba szczelności, a obecnie trwa układanie warstw izolacyjnych oraz ziemi. Wewnątrz budynku, w mieszkaniach zostały wykonane przyłącza instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej w zakresie podtynkowym. W segmencie A i B trwają prace tynkarskie. W ostatnich dniach rozpoczęto wykonywanie wylewek w segmencie B.

W ostatnich dniach czerwca zabetonowano strop nad piętrem VI segmentu A oraz wykonano ścianki attykowe na dachu kończąc tym samym stan surowy budynku Stańczyka 7. Równolegle trwają prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych oraz sanitarnych w mieszkaniach wszystkich segmentów a także rozpoczęto montaż okien. Stolarka okienna montowana jest w pierwszej kolejności w segmencie B, gdzie pojawiły się już okna na parterze oraz piętrze I i II.

Z przyjemnością informujemy, iż zakończone zostały prace przy elewacji, prace wykończeniowe oraz przy instalacjach sanitarnych i elektrycznych. Dobiegają końca prace związane z zagospodarowaniem terenu oraz ostatnie poprawki kosmetyczne przy elementach wykończeniowych, a także prace porządkowe. Rozpoczęliśmy procedurę odbiorów technicznych mieszkań przez Klientów oraz odbioru budynku przez odpowiednie służby i instytucje. Planowany termin uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie to sierpień br. 

Zakończono stan surwy segmentu B. Równolegle trwa zbrojenie i betonowanie ostatnich ścian 5 piętra segmentu A oraz dobiegają końca prace przy stropie nad 5 piętrem segmentu C. W najbliższych dniach zostanie zakończony stan surwy segmentu C. Jednocześnie rozpoczęto już prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjncyh w segmencie A oraz B.

Trwa zbrojenie i betonowanie ścian piętra III segmentu A. Zmierzamy do zakończenia stanu surowego segmentu B. Trwają ostatnie prace przy zbrojeniu stropu nad III piętrem a część stropu jest już zabetonowana. W segmencie C zabetonowano juz strop piętra III i trwa zbrojenie ścian IV piętra. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych budowa idzie pełną parą.

Pomimo kiepskiej aury i niesprzyjacących warunków atmosferycznych jakie obserwujemy od dłuższego czasu, z dnia na dzień zmierzamy do zakończenia robót elewacyjnych. Jak można zaobserwować na załączonych zdjęciach większość elewacji jest już zakończona. Rozpoczęliśmy docelowe malowanie klatek schodowych oraz korytarzy we wszystkich segmentach. Znaczna cześć drogi dojazdowej do budynku jest już wykonana. Jednocześnie rozpoczęto prace przy zagospodarowaniu terenu wokół budynku. Zdecydowanym krokiem zmierzamy do końca budowy inwestycji Stańczyka 9.

W ostatnich dniach zabetonowano strop nad I piętrem segmentu A. Rozpoczęto już zbrojenie ścian nośnych piętra II. W segmencie B zabetonowano już pierwsze ściany piętra II oraz rozpoczęto murowanie ścian nośnych. W segmencie C zabetonowano już strop nad piętrem II oraz rozpoczęto zbrojenie ścian nośnych piętra III. Budowa idzie pełną parą.

Niezmiennie prowadzone są prace wykończeniowe w całym budynku Stańczyka 9. Zamontowano juz balustrady na klatkach schodowych. Rozpoczęto wykańczanie przedsionków oraz montaż drzwi wejściowych do każdego segmentu.Trwają również prace przy budowie drogi dojazdowej do budynku. Równocześnie nieprzerwanie prowadzone są prace przy wykonywaniu wszystkich elewacjach, krok po kroku zmierzają do ich zakończenia.

Strony

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ PROWADZI:

Oaza Bronowice
ul. Stańczyka / Pawilon, 30-126 Kraków
Joanna Grabowska
+48 500 329 161,
12 350 57 30

WSPÓŁPRACA KREDTOWA:

Dom Kredytowy NOTUS S.A.
30-004 Kraków, ul. Prądnicka 4 (Herbewo II piętro) 
tel.: 695 855 610;
tel.: 12 63 09 560 w. 110;
fax: 12 63 35 098;
e-mail: anna.michalec@dknotus.pl     
  internet: www.dknotus.pl
BROKERA.PL
ul. Gabrieli Zapolskiej 36, 30-126 Kraków
tel.: 887 230 230